shopify site analytics
DISTRIKTET / KLUBBER D2310
 

Nr. 

 

Klubb

Møtedag

Tid

Møtested

Region 1: Oslo sentrum vest

12848 Akersborg Mandag 16:30 Odd Fellow-gården, Stortingsgaten 28, Oslo
12853 Athenæum Mandag 11:45 Engebret, Bankplassen
12862 Ekeberg Tirsdag 11:45 Hotel Bristol, Oslo
12867 Gimle Onsdag 11:45 Parkveien 41A, Oslo
12872 Holmenkollen Tirsdag 18:00 Holmenkollen Park Hotel Rica, Osllo
12882 Majorstuen Fredag 12:15 Hotel Continental, Oslo
12883 Maridalen Torsdag  17:00 Nordberghjemmet, Oslo
26963 Nordberg Mandag 19:00 Tåsen Senter
12894 Oslo Torsdag  11:45 Grandkjelleren, Grand Café, Karl Johans gate 31
84254 Oslo International Onsdag 17:30 Oslo Handelskammer, Henrik Ibsensgt. 100
25040 Oslo Vest Onsdag 17:30 Schafteløkken, Oslo
26181 Uranienborg Torsdag  11:45 Spisestedet Feinschmecker, Oslo
12911 Vestheim Tirsdag 16:45 Radisson Blue Scandinavia Hotel, Oslo

Region 2: Oslo nord / øst / syd

12856 Bekkelaget Tirsdag 19:00 Brannfjell skole, Oslo
12858 Bryn Tirsdag 19:00 Nedre Skøyen Hovedgård, Bryn
12868 Grorud Onsdag 11:30 Steinhoggermuseet, Grorudveien 3, Oslo
12869 Groruddalen Tirsdag 18:30 Thon Hotel Linne, Oslo
21183 Hovin Torsdag 11:30 Hasle Løren Idrettsanlegg, Oslo
12890 Nordstrand Mandag 19:00 Nordstrandhuset, Oslo
25371 Oslo Nord Tirsdag 09:00 Radisson Blu Hotel Alna, Oslo (frokost fra 08:00)
30198 Oslofjord St. Hallvard Mandag 18:00 Hotell Much, Oslo
12895 Østensjø Onsdag 18:45 Oppsal Samfunnshus

Region 3: Bærum

12857 Bekkestua Onsdag 18:00 Gjønnes Gård
12855 Bærum Mandag 18:00 Blommenholm Bårforening, Høvik
24938 Bærum Vest Mandag 18:45 Skui Grendehus, Skui
27565 Bærums Verk Torsdag 18:15 Lommedalen og Bærums Verk eldresenter
24106 Eiksmarka Tirsdag 18:00 Eiksmarka Vel's lokaler, N. Leuchs vei 40, Eiksmarka
12877 Kolsås Tirsdag 18:30 Wøyen Gård
22947 Lysaker Torsdag 18:15 Scandic Hotel, Fornebu
12900 Sandvika Onsdag 18:00 Thon Hotel Oslofjord, Sandvika

Region 4: Asker og Hurumlandet

12851 Asker Mandag 18:15 Vettre Hotel, Vettre
12812 Hurum Mandag 19:00 Grønsand Gjestegård, Sætre
12887 Nesbru Mandag 18:15 Kafé Gunhild, Asker Museum, Hvalstad
25370 Raukvin Mandag 16:45 Kornmagasinet, Røyken
12836 Røyken Mandag 18:30 Høyenhall, Røyken
12902 Skaugum Tirsdag 19:15 "Venskaben", Asker

Region 5: Drammen og omegn

12796 Drammen Torsdag 18:30 Scandic Ambassadeur Hotel, Strømsø Torg 7
23166 Drammen St. Hallvard Mandag 11:30 Biblioteket 3 etg. Papirbredden, Drammen
12797 Drammen Syd-Vest Tirsdag 18:30 Villa Blå Sundhaugen
12815 Konnerud Onsdag 19:00 Speiderhuset Bernås, Drammen
12818 Lier Mandag 19:00 Lier Bygdetun, Lier
23001 Lier Øst Torsdag 19:00 Lier Bygdetun, Lier

Region 6: Buskerud midtre

12808 Hokksund Mandag 19:30 Sanden Hotell, Hokksund
12809 Hønefoss-Ringerike Onsdag 19:00 Scandic Hønefoss, Kongensgate 3 
12810 Hønefoss Øst Tirsdag 19:00 Scandic Hønefoss, Kongensgate 3
12761 Kongsberg Mandag 19:30 Best Western Gyldenløve, Herman Foss gt. 1
12882 Mjøndalen Mandag 19:30 Nedre Eiker Menighetssenter, Krokstadelva
12823 Modum Mandag 19:00 Tyrifjord Hotell, Vikersund
12835 Rollag og Flesberg Tirsdag 20:00 Lampeland Hotell, 3623 Lampeland

Region 7: Buskerud nordvest

12803 Gol Mandag 20:00 Pers Hotell, Gol
12825 Nesbyen Mandag 18:00 Thoen Hotell, Nesbyen
28344 Ål Tirsdag 20:00 Thon hotell Hallingdal, Ål

Sosiale medier

Klubboversikt og klubbinformasjon

 

     

 


 

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

NORFO - Rotary RSS

Loading RSS...
Les mer